Се сруши карпа на Navagio, најпопуларната плажа на Закинтос (видео)


4 копии

Крајбрежната стража на Закинтос, денеска соопшти дека популарната плажа Навагио на овој остров, ќе биде официјално затворена за јавноста од денеска. Тие ...
| | веќе видена | слични
7 копии

Вкупно седум лица се полесно повредени по лизгањето на земјиштето на плажата „Навагио“ на грчкиот остров Закинтос. Сите повредени биле пренесени во Општата ...
| | веќе видена | слични
11 копии

Тројца туристи се здобиле со полесни повреди кога претпладнево на популарната плажа „Навагио“ на грчкиот остров Закинтос од непознати причини почнале да паѓаат ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Останато

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва на својот Фејсбук профил ја обвини власта дека прави политичка хајка против ВМРО-ДПМНЕ.„Помина една ...
сите 326 | | | веќе видена

Скопје/Охрид, 12. ноември 2018 (ИНПРЕС) – МВР ќе поднесе соодветни пријави против Јанко Бачев и демонстрантите кои протестираа пред куќите на пратениците од ...
сите 101 | | | веќе видена

Американскиот претседател Доналд Трамп се најде на удар на критики, зошто не го посетил меморијалниот центар на американските војници во Франција. Белата куќа ...
сите 71 | | | веќе видена

– Политичкиот прогон во Република Македонија од ден за ден завзема се поголеми размери. Полициската хајка која се одвиваше во текот на вчерашната вечер ...
сите 89 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ уште еднаш со соопштение потенцираше за полициската бруталност синоќа, и дека Власта треба да се занимава со нерасчистени убиства, а не со ...
сите 97 | | | веќе видена

Околу 80 кучиња скитници биле заловени и соодветно третирани во изминатите четири месеци во Кавадарци, информираше денеска Петар Камчев од Јавното ...
сите 77 | | | веќе видена

Градот Скопје реагира на прес-конференцијата на членот на ИК на ВМРО-ДПМНЕ, Влатко Ѓорчев поврзана со предлогот за воведување систем на налепници при ...
сите 136 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Се сруши карпа на Navagio, најпопуларната плажа на Закинтос (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: