Веста за распадот на бендот станала хит: `Гитаристот имаше секс со девојка ми...`


Членот на хеви метал бендот од Торонто потврдил дека групата се распаднала по шокантниот скандал кој ја вклучува неговата девојка, со која бил речиси седум ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Кит Ричардс навести дека претстојната турнеја на Стоунс може да биде и проштална за легендарниот британски состав. Бендот неодамна ги објавил датумите за ...
| | веќе видена | слични

Останато

По повод патрониот празник на ООУ „Климент Охридски“, делегација од Општина Прилеп предводена од градоначалникот Илија Јованоски и од училиштето викендов ...
сите 143 | | | веќе видена

Да се фокусираме на решавање на реалните проблеми на граѓаните и да гледаме државата да оди напред, наместо да го коментираме ова реално шоу и војарески ...
сите 146 | | | веќе видена

Во врска со објавената колумна „Кој му ги сокри папучите на Иванов” на Сашо Орданоски, во која авторот тврди дека претседателот на Република Македонија, д-р ...
сите 176 | | | веќе видена

Вооружени француски полицајци денеска започнаа рација во округот Нојдорф во Стразбур како дел од потрагата по напаѓачот кој уби тројца луѓе на божиќен панаѓур ...
сите 179 | | | веќе видена

За да може да учествува на каков било ТВ дуел Христијан Мицкоски прво треба да собере храброст и да каже јасен став за најважните прашања за иднината на ...
сите 184 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Веста за распадот на бендот станала хит: `Гитаристот имаше секс со девојка ми...`

Од:
До кого (е-маил):
Порака: