АСП Пак Еуро Стил во финалето на меморијалниот турнир „Лескоец 2018“

Охрид, 22. јуни 2018 (ИНПРЕС) – Вечерва започнуваат натпреварите по групи од Турнирот во мал фудбал „Петровден“, кој традиционално, годинава по 44-ти пат, се ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вратите на ЕУ останувааат отворени за вас. Вие сте оние кои ги имате клучевите во вашите раце. Немојте да дозволите да ја пропуштите оваа историска можност, ...
сите 96 | | | веќе видена

Албански државјанин со лажна италијанска лична карта се обидел да излезе од Македонија. Како што соопшти МВР, вчера во 17:50 часот на граничниот премин „Свети ...
сите 98 | | | веќе видена

Пред странските функционери што доаѓаат во Македонија пред референдумот, ВМРО-ДПМНЕ го кажува својот став, вели потпретседателот на партијата, Александар ...
сите 73 | | | веќе видена

Ако референдумот е успешен и ако мнозинството граѓани се изјаснат „за" дека го поддржуваат сето ова, тогаш ситуацијата е јасна, односно, ако бидат исполнети ...
сите 254 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

АСП Пак Еуро Стил во финалето на меморијалниот турнир „Лескоец 2018“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: