6 знаци дека сте заљубени во најдобриот другар/другарка


4 копии

Netflix го објави првиот тизер за серијата „The Naked Director“, која е инспирирана од вистинската приказна за режисерот Тору Мураниши и јапонската индустрија ...
| | веќе видена | слични

Останато

Премиерот Зоран Заев, по вчерашната средба со германската канцеларка Ангела Меркел, со видео преку Фејсбук се обрати до јавноста.„Вчерашната пријателска средба ...
сите 229 | | | веќе видена

Денешната публика не може да се насити од историја, особнео од историја презентирана како престижни телевизиски серии. А меѓу сите тие серии од морето на ...
сите 82 | | | веќе видена

Во емисијата „Отворено на Алфа“ гостуваше Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски кој истакна дека владата и УЈП имаат дупка од 3 милијарди денари во ...
сите 185 | | | веќе видена

Со претставата „Странци“ на Драмски театар од Скопје вечер завршува официјалната програма на 54. Македонски театарски фестивал „Војдан Чернодрински“ во Прилеп. ...
сите 75 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

6 знаци дека сте заљубени во најдобриот другар/другарка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: