Водителката на која автобус и ја откина раката се огласи од болницата - сите и се поклонуваат


Српската водителка Деа на која автобус во четвртокот и ја откина раката, сега се чувствува подобро и се огласи од болницата каде лекарите дадоа се од себе и ја ...
| | веќе видена | слични

Водителката Деа Џурџевиќ успешно заздравува по тешката сообраќајна несреќа, а најновите снимки од лице место денес испливале во јавноста. На нив се гледа како ...
| | веќе видена | слични

"Деа Џурџевиќ имаше многу тешка повреда која беше високо над лактот, што е многу неблагодарно за зачувување на екстремитетот. Имаше голем број на повреди во ...
| | веќе видена | слични

Младен Мијатовиќ новинарот и партнер на водителката Деа Ѓурѓевиќ, која неодамна доживеа тешка несреќа, изјавил дека таа во моментов се наоѓа во болница на ...
| | веќе видена | слични

Младен Мијатовиќ, партнерот на српската водителка Деа Ѓурѓевиќ, која закрепнува во болница после тешката сообраќајна несреќа, открива дека досега сите чекале ...
| | веќе видена | слични

Познатиот специјалист на ортопедија и трауматологија и микрохирург проф. д-р Марко Бумбаширевиќ вели дека Деа Ѓурѓевиќ, водителка на српската телевизија Пинк, ...
| | веќе видена | слични

Новинарот Младен Мијатовиќ и доктор кој ја оперираше српската водителка Деа, Мако Бумбаширевиќ велат дека таа добро ја подела веста дека раката и била ...
| | веќе видена | слични

А.Т. (33) девојката која била зад воланот од автомобилот со кој се судрила водителката на ТВ Пинк Деа Ѓурѓевиќ, после што во неа удри автобус и ѝ ја откина ...
| | веќе видена | слични

Водителката на „Пинк“, Деа Ѓурѓевиќ, која пред два дена доживеа тешка нереќа, во која автобус ѝ ја откина раката, се уште е главна вест во регионот. Особено ...
| | веќе видена | слични

Водителката Деа Ѓурѓевиќ која на 7. февруари доживеа тешка сообраќајна несреќа, во која остана без една рака, закрепнува на интензивна нега, а од болничка ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Фатиме Фетаи и Гаврил Бубевски утре се враќаат во судница да го застапуваат предметот Монструм. Републичкиот јавен обвинител Љубомир Јовески веќе започнал со ...
сите 843 | | | веќе видена

Македонија има нови херои, македонските одбојкари одиграа фантастичен меч и ја победија силната селекција на Словенија, втор триумф по ред, но се уште не сме ...
сите 334 | | | веќе видена

Секој предлог е вреден за внимание, целта ни е да постигнеме договор, изјави денеска премиерот Зоран Заев, прашан за коментар на предлог законот за Јавно ...
сите 240 | | | веќе видена

Можна ли е идната владина коалиција да биде онаа помеѓу ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса за Албанците? Двете опозициски партии засега не сакаат да се излетуваат со ...
сите 181 | | | веќе видена

Односите кои ги стекнуваме во животот несомнено се најважниот дел од животот. Интеракциите со другите луѓе влијаат и го обликуваат нашиот живот. Постојат ...
сите 159 | | | веќе видена

Лекари, медицински сестри и друг персонал од Клиничката болница во Тетово денеска половина час протестираа со цел да укажат на потребата да се спречи ...
сите 298 | | | веќе видена

Кога и да има избори победник е СДСМ и напредната, прoгресивна опција што ја предводи. Тоа го потврдуваат и анкетите. Освен одбрана на криминалците и обнова на ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Водителката на која автобус и ја откина раката се огласи од болницата - сите и се поклонуваат

Од:
До кого (е-маил):
Порака: