Спасителите трагаат по шестгодишно дете кое исчезна во поплавите во Босна


2 копии

Потрагата по шест годишното момче кое падна во надојдениот поток во Бегов Хан, Босна, веќе осум дена трае. Претходните денови пребаран е брегот на реката ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Невремето кое деновиве го зафати регионот а најмногу на удар се најде Босна и Херцеговина, предизвика потрага за шестгодишно момче од Бегов хан. Како што ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Потрагата по момчето од Бегов Хан и вчера беше завршена без резултат, а епродолжена денеска во утринските часови. Семејството се сомнева дека детето е ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Продолжува драмата со потрагата по исчезнатото 6-годишно момче, кое пред два дена падна во надојдената река Босна. Семејството се сомнева дека тоа е затрупано ...
| | веќе видена | слични

Шесгодишниот Ибрахим Мешелевиќ, кој вчера возејќи велосипед падна во надојден поток на местото Бегов Хан во Босна и Херцеговина, се уште не е пронајден. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Родителската двојка ги напуштила своите две малолетни деца на аеродромот во Кина, откако на нивниот син кој имал температура му било забрането да лета бидејќи ...
сите 500 | | | веќе видена

Чествувањето на големиот православен празник Богојавление-Водици и годинава во Радовиш беше масовно, а започна со света литургија во двата храма – „Св. Пророк ...
сите 270 | | | веќе видена

Од една третина до една петтина од плата и пензија се ограничувањата за извршување за лицата приматели на просечна плата и пензија, предвидуваат измените од ...
сите 80 | | | веќе видена

Бранислав Радоњиќ Брендон се изјаснил дека не сака да биде “пурпурно суштество“, станал флуиден, па одлучил да биде Бренда.Сега сите се прашуваат дали е тој ...
сите 40 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Спасителите трагаат по шестгодишно дете кое исчезна во поплавите во Босна

Од:
До кого (е-маил):
Порака: