„Никогаш не сум имала таква болка“: Ким Кардашијан со запрепастувачка изјава за последниот аутфит на Мет Гала

Колку далеку да е подготвена да отиде за да изгледа добро, Ким Кардашијан покажа и со последниот аутфит на овогодинешната Мет Гала. Старлетата на најголемиот ...
| | веќе видена | слични

Економското забавување во Германија, иако сигурно ќе се одрази лошо на Европа на краток рок, може да помогне на Стариот континент долгорочно, пишува The Wall ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на СДСМ, Зоран Заев во дуелот на Канал 5 вечерва изјави дека „бомбата“ која ја емитуваше пратеникот Антонио Милошоски е од состаноците на кои ...
сите 259 | | | веќе видена

ЕДЕН ТЕСТИРАН Е СО НЕГАТИВЕН РЕЗУЛАТ, А ВОЗАЧОТ КОЈ СЕ ВРАТИ СЕ ЖАЛЕЛ НА КАШЛИЦА Mинистерот за здравство, Венко Филипче попладнево на прес-конференција изјави ...
сите 654 | | | веќе видена

Информациите дека Јавното обвинителство отворило предмет против Јово Вангеловски заради тоа што намерно држел предмети во фиока, уште еднаш ја потврдува ...
сите 276 | | | веќе видена

Снимките кои беа објавени во неделата од страна на пратеникот Антонио Милошоски а на кои се слушаше гласот на Зоран Заев ќе бидат дадени на форензика. Според ...
сите 258 | | | веќе видена

Вчера во 12,20 часот во СВР Охрид од ТППЕ Охрид, бил пријавен пожар во помошна просторија на ул.„Живко Чинго“. Од полициски службеници од СВР-Охрид излезено ...
сите 61 | | | веќе видена

На Клиниката за трауматологија, ортопедски болести, анестезија, реанимација и интензивно лекување и Ургентен центар (ТОАРИЛУЦ) почина 36-годишна жена, која ...
сите 222 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

„Никогаш не сум имала таква болка“: Ким Кардашијан со запрепастувачка изјава за последниот аутфит на Мет Гала

Од:
До кого (е-маил):
Порака: