Азманов потврди: Рекетиран сум од Боки 13 но, пари земал и Кики (Кирацовски)


Зоран Азманов кој се занимава со градежен бизнис и пред ТВ камерите остана на своето тврдење дека е рекетиран од сопственикот на 1ТВ Бојан Јовановски, и дека ...
| | веќе видена | слични

Во изјава за Лидер, портпаролката на обвинителството открива само дека Јанева е на боледување од 16ти, денот кога почна случајот „Рекет” од кој е дел шефицата ...
| | веќе видена | слични

Пратеникот од ВМРО-ДПМНЕ Антонио Милошоски на својот Фејсбук профил сподели статус во кои тврди дека лекарското за боледувањето на обвинителката Катица Јанева ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Катица Јанева е на боледување. Ден по најавената оставка, на 16-ти јули го отворила боледувањето, кое денеска пристигнало на Рузвелтова 34. Какви здравствени ...
| | веќе видена | слични

 Единствено денеска го информирала СЈО информираше дека отворила боледување на 16 јули, ден по аферата Рекет во која  и беше одземен мобилниот  телефон. Од што ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Стилот и животот на специјалната јавна обвинителка во оставка, Катица Јанева, се имаат променето по запознавањето со Боки 13 објавува „Алсат М“ од каде ...
| | веќе видена | слични

Многу информации денеска се појавија околу недоаѓањето на работа на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, која од откривањето на аферата „Рекет“ не се ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На прашањето: дали очекува да почнат лични дисквалификации врз неа и врз дел од обвинителите во тимот како тоа дека против Катица Јанева се водела судска ...
сите 336 | | | веќе видена

Веднаш да се најде замена за притворената специјална јавна обвинителка Катица Јанева, порача денеска од Новаци премиерот Зоран Заев.Тој испрати јавна порака ...
сите 560 | | | веќе видена

За Денот на нашата Армија ни пристигнаа и честитки од Кабул, Авганистан од нашите учесници во мисијата “Одлучна поддршка”. По повод празникот се одржаа ...
сите 96 | | | веќе видена

Специјалната јавна обвинителкa Катица Јанева која од пред два дена е во притвop во затвopот „Скопје“ кој се наоѓа во Шутка е во лошaa здpaвствена состојба, ...
сите 281 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Азманов потврди: Рекетиран сум од Боки 13 но, пари земал и Кики (Кирацовски)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: