Тамара - не е грешка, ХИМНАТА ЈА ИСПЕАВ ПРАВИЛНО!


2 копии

Останато

До изборите министерското место за труд и социјална политика во техничката Влада ќе остане празно откако ВМРО-ДПМНЕ до вчерашното распуштање на Собранието не ...
сите 332 | | | веќе видена

Извршителот Христијан Мицкоски не успеа во својата намера да го блокира законот за ЈО. Победи правдата! Собранието со 80 пратеници покажа дека е за силна ...
сите 415 | | | веќе видена

Пратениците упатија пораки до граѓаните за кого да ја дадат довербата на 12 април. Пратеникот Никола Мицевски од ВМРО-ДПМНЕ изјави дека граѓаните не треба да ...
сите 263 | | | веќе видена

Повеќе интернет портали, како тој на парискиот „Фигаро" или „Бурсорама", објавија дека вчера се распушти Парламентот во земјава и оти се закажани предвремените ...
сите 519 | | | веќе видена

Кинеските власти одлучија да го заострат ограничувањето на движење на цивилите во провинцијата Хубеи чиј главен град е Вухан, ценнтар на епидемијата на ...
сите 424 | | | веќе видена

Ракометарите на Вардар ги оставија сите проблеми зад себе и одиграа херојски меч против Мотор Запорожје, натпревар на кој играчите уште еднаш успеаја да ја ...
сите 216 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Тамара - не е грешка, ХИМНАТА ЈА ИСПЕАВ ПРАВИЛНО!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: