Рита Ора е вистинска убавица, но нејзината сестра е права с*кс-бомба (ФОТО)

Рита Ора се смета како една од најсекси жените во светот.Но, да бидат секси изгледа е во гените на нејзиното семејство.Тоа најдобро се докажува преку сликите ...
| | веќе видена | слични

Рита Ора на Инстаграм ја достигна бројката од 15 милиони обожаватели. Па, затоа таа им се заблагодари со слики, за кои вели дека не би требало да ги објави. ...
| | веќе видена | слични

Останато

Иван Огненовски, првиот пациент кај нас на кој вчера му беше трансплантирано срце од донор е во буден и е во стабилна состојба, објави вчера министерот за ...
сите 252 | | | веќе видена

Министерот за внатрешни работи, Наќе Чулев во гостувањето во вестите на Македонската радио телевизија говореше за објавените видео материјали на социјалните ...
сите 238 | | | веќе видена

Преку креирање дигитална платформа се планира да се зголеми конкурентноста и да се отвори можноста за пласирање на финални производи од текстилните компании и ...
сите 360 | | | веќе видена

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, упати честитка по повод одбележувањето на 24 Мај, Денот на словенските просветители Св. Кирил ...
сите 194 | | | веќе видена

Државната изборна комисија е загрижена за тоа како ќе гласаат лицата заразени со коронавирус и оние кои се во изолација. По протоколот одобрен од Владата за ...
сите 232 | | | веќе видена

Неверојатен избор на гостин и тема на последната емисија 360 Степени на Алсат М во моменти кога се зголемува бројот на заразени и починати од Ковид19, кога ЈО ...
сите 100 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Рита Ора е вистинска убавица, но нејзината сестра е права с*кс-бомба (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: