Може ли Microsoft да лансира Android смартфон?Останато

Охрид, 12. јануари 2019 (ИНПРЕС) – Времето денес ќе биде умерено облачно со сончеви периоди. Во утринските и претпладневните часови по котлините со појава на ...
сите 272 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Може ли Microsoft да лансира Android смартфон?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: