Истепан главниот надзор за градба на затворениот базен

8 копии
2 копии
3 копии
3 копии
2 копии
2 копии
4 копии
повеќе

Останато

Потребна е дискусија за повторно отворање на предлог договорот за Брегзит, но тоа ќе биде можно единствено ако нови преговори поддржат сите земји членки на ЕУ, ...
сите 420 | | | веќе видена

Со своја рака го потпиша законот на употреба на албанскиот јазик, но денешната седница ја водеше на македонски. И од СДСМ велат дека Законот за употреба на ...
сите 252 | | | веќе видена

Прес-службата на „Гранд Продукции“ преку соопштение се обрати до медиумите во врска со ситуацијата во која се најде нивната членка на жирито Јелена Карлеуша. ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Истепан главниот надзор за градба на затворениот базен

Од:
До кого (е-маил):
Порака: