Поскапеа цигарите за 10 денари - БЕЗ НАЈАВА

5 копии
7 копии

Поскапеа цигарите без претходн најава објавува „ 24 Инфо“. Информацијата за поскапувањето на цигарите ја потврдиле повеќе трговци, сопственици на трафики. ...
| | веќе видена | слични

Во исчекување на новите цени на бензините, кои од денеска можат самостојно да ги одредуваат големите трговци, но кои не приредија никакви ценовни шокови, ...
| | веќе видена | слични

Во резултатите добиени од истражувањето на универзитетите во Лондон и Хертфордшир, а објавени во магазинот “Psychological Science” се наведува дека пушачите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Беверли Хилс би можел да биде првиот американски град, кој ќе ја забрани продажбата на тутун. Од градското собрание во вторникот дале зелено светло дека се ...
| | веќе видена | слични

Останато

 ЕБУ се огласи официјално и прогласи дека имало грешка во гласањето од страна на Белорусија. Грешка која Македонија ја направи победник од жири и официјално ...
сите 480 | | | веќе видена

На средбата беше констатирано дека во овој важен период за Република Северна Македонија, потребно е целата политичка енергија да се насочи кон исполнувањето на ...
сите 212 | | | веќе видена

Пратеникот Павле Богоевски, откако денеска на Комисијата за деловнички и мандантно-имунитетни прашања, со која претседава тој, информира оти поднесува оставка, ...
сите 129 | | | веќе видена

Неколку европски лидери се обидуваа да ја убедат германската канцеларка Ангела Меркел, на самитот во Романија на 9 мај, да ја прифати позицијата претседател на ...
сите 81 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Поскапеа цигарите за 10 денари - БЕЗ НАЈАВА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: