Огромен стаорец ги исплаши гостите на познатиот ресторан, погледнете ја реакцијата на вработените


2 копии

Огромен стаорец во ресторан на Мекдоналдс во англискиот град Кројдон стана вистински хит на социјалните мрежи. Неколку вработени со се што имаа при рака, ...
| | веќе видена | слични

Дресовите на Нигерија за Светското првенство кое се играше ова лето во Русија беа неверојатен хит, а Најк ги распродаде за само неколку дена. Фудбалските ...
| | веќе видена | слични

Дав Мусард (31) голман на репрезентацијата на Сејшели стана вистински хит на интернет за рекордно брз временски период. Репрезентацијата на Нигерија со 3:0 ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателката на комисијата Билјана Ивановска во интервју за Радио Слободна Европа вели дека освен изборната кампања и финансирањето на политичките партии, ...
сите 240 | | | веќе видена

Извршниот директор на Етиопиан Ерлајнс Теволде Гебремариам, по несреќата на атиопскиот авион во кој загинаа 157 лица, изјави дека предупредувањата и барањата ...
сите 52 | | | веќе видена

Бујар Османи, вицепремиерот за евроинтеграции, најави врбување на пратеници од опозицијата за да се постигне двотретинско мнозинство за новиот Закон за јавно ...
сите 219 | | | веќе видена

Драган Ѓилас ги предводи протестите во Србија против претседателот Александар Вучиќ. Тој бара Вучиќ да си замине од власт, но притоа не сака да има избори ...
сите 223 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Огромен стаорец ги исплаши гостите на познатиот ресторан, погледнете ја реакцијата на вработените

Од:
До кого (е-маил):
Порака: