Денес продолжува судењето за “Тарифа”


18 копии
7 копии
2 копии
2 копии
3 копии

Основниот суд Скопје 2 преку стечајната судијка Ирена Петрушевска на 22 јуни закажа рочиште пред отворање стечај за телевизијата на Сеад Кочан, „Нова“. 43 ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На 30 септември имаме историска одлука исправена пред нас. Со својата совест, со својата мудрост, мислејќи на Заветот од првиот референдум и мислејќи на идните ...
сите 10 | | | веќе видена

„Петре Шилегов наместо да гради во Скопје, гради во Маврово, но за свои приватни потреби. Додека во Скопје една година нема направено ниту еден проект, ...
сите 18 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Денес продолжува судењето за “Тарифа”

Од:
До кого (е-маил):
Порака: