Обрадовиќ никогаш не победил во ОАКА како гостин


Жељко Обрадовиќ е еден од тренерите кој е гаранција за успех, тренер кој во секоја екипа носи резултати, а тоа е благодарение на неговата беспрекорна работа, ...
| | веќе видена | слични

Добро е познато дека Жељко Обрадовиќ е еден од најдобрите стратези во Европа, но воедно е и добро познато дека Обрадовиќ има незгоден темперамент, па многу ...
| | веќе видена | слични

Останато

Главниот град на Унгарија заживеа во новогодишна атмосфера. На температури под нулата, околу разиграниот Дунав се замрзнуават спомените на илјадниците туристи. ...
сите 209 | | | веќе видена

Во 16.25 часот во Полициска станица Македонски брод е пријавено дека на улица ,,Партизанска’’ во Македонски Брод патничко моторно возило ,,Фолксваген голф’’ со ...
сите 138 | | | веќе видена

Со презентација на дополнителни докази од вештачењето на мобилните телефони на обвинетите Љубен Арнаудов, Јохан Тарчуловски… во Кривичниот суд почна рочиштето ...
сите 247 | | | веќе видена

Француската полиција го застрела терористот за кој што се верува дека е одговорен за вооружениот напад на Божиќниот пазар во Стразбур, а сега истражителите се ...
сите 102 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Обрадовиќ никогаш не победил во ОАКА како гостин

Од:
До кого (е-маил):
Порака: