Ново шокантно признание за местење натпревари во Шпанија


8 копии
3 копии

Пред неполн месеци, шпанската полиција направи голема акција во која беа уапсени повеќе лица осомничени дека учествувале во наместени фудбалски натпревари. ...
| | веќе видена | слични

Неодамна, Шпанија ја потресе голем скандал откако неколку играчи беа уапсени под сомнение дека се вклучени во местење на натпревари. Раул Браво, играч на Реал ...
| | веќе видена | слични

Операцијата „Оикос“ за наместени натпревари, предизвика вистинска бура во Шпанија, медиуми имаа огромни документации кои откриваат актери и детали за наместени ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

До изборите министерското место за труд и социјална политика во техничката Влада ќе остане празно откако ВМРО-ДПМНЕ до вчерашното распуштање на Собранието не ...
сите 471 | | | веќе видена

СДСМ продолжува со заложбата за неселективна правда и правна држава. Основата ја поставија мнозинството пратеници преку изгласаниот Закон за јавно ...
сите 523 | | | веќе видена

СДСМ со марш за спас на милионите на Заев, екс премиерот бега од ТВ дуел, се дел од фактите на денот според ВМРО-ДПМНЕ. 1. СДСМ е првата партија која ...
сите 185 | | | веќе видена

Министерката за правда никако не работи според Уставот и законите, таа реши да си ја уништи својата кариера со тоа што кажа да дека биле технички грешки во ...
сите 96 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Ново шокантно признание за местење натпревари во Шпанија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: