Наградени студенти за плакат на темата „Република Македонија како туристичка дестинација“

2 копии

Ана Петрова и Иван Дургутовски - студенти на Факултетот за арт и дизајн од Европскиот универзитет и Анастасија Јовческа - студентка на Факултетот за дизајн и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Целта на конкурсот е да се добие плакат со современ израз како дизајнерски производ, преку кој ќе се промовира државата како земја со богато културно ...
| | веќе видена | слични

Останато

Во Домот за култура „Ацо Шопов“-Штип синоќа се одржа промоција на кандидат за градоначалник на ВМРО-ДПМНЕ , Илчо Захариев и на советничката листа од 23 ...
сите 142 | | | веќе видена

Овен (21.03 – 20.04) Денот е поволен за деловни преговори, ќе имате доста среќа на ова поле. Љубовната ситуација ќе ви биде многу возбудлива, ве очекуваат нови ...
сите 39 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Наградени студенти за плакат на темата „Република Македонија како туристичка дестинација“

Од:
До кого (е-маил):
Порака: