Мистериозна летечка чинија над Арктикот

2 копии

Од истражувачката станица на Арктикот неодамна е снимен џиновски диск кој изгледа како летечка чинија. Освен дискот, на снимката можат да се видат и три линии светлина кои се спуштаат надолу, а со додатна анализа можат да се видат и помали објекти околу непознатата “летечка чинија“.
| | веќе видена | слични

Од истражувачката станица на Арктикот неодамна е снимена необична појава која ги изненади гледачите ширум светот. На небото е забележан невообичаен диск кој личи на летечка чинија. Освен ова мистериозно летало, на видеото се гледаат три светлосни зраци кои се спуштаат кон тлото, а со додатна анализа видливи се и помали објекти во воздухот околу леталото. Дали станува збор за матичен брод кој е можеби во научна мисија на Северниот пол? Многумина веќе заклучиле дека станува збор најголемата вонземјанска база на Земјата. Само врз основа на оваа снимка тешко е да се заклучи за што станува збор а шпекулациите се бројни. И вие можете да шпекулирате откако ќе ја видите анализата на ова видео:
| | веќе видена | слични

Од истражувачката станица на Арктикот неодамна е снимена необична појава која ги изненади сите. На небото е забележан гигантски диск кој изгледа како летечка чинија. Покрај дискот, на снимката се гледаат и три светлосни зраци кои паѓаат на земјата, а со дополнителна анализа забележани се и помали објекти во воздухот околу летечката чинија. Многумина велат дека се работи за НЛО. За што станува збор?! Погледнете во видеото.
| | веќе видена | слични

Останато

Британската премиерка Тереза ​​Меј изјави дека обидите на некои пратеници да го одложат излегувањето на земјата од ЕУ, користејќи парламентарни процедури, не ...
сите 182 | | | веќе видена

Времето во Македонија ќе биде облачно, претпладне со дожд и снег на пониските места, пообилни ќе бидат во источните делови, а во попладнвните часови постепено ...
сите 189 | | | веќе видена

Се очекува утре пред полноќ да се гласа Законот за ратификација на Договорот од Преспа во грчкиот Парламент. Седницата започна уште вчера, а по жестоката ...
сите 115 | | | веќе видена

Секс скандалот меѓу Јелена Карлеуша и Огњен Врањеш никако не стивнува, но во меѓувреме не стивнуваат и новите имиња од српската сцена со кои што Оњен имал ...
сите 188 | | | веќе видена

Грчкиот парламент денеска ја почна дебатата за Договорот од Преспа, со кој треба да се стави крај на 27-годишниот спор за името помеѓу Грција и Македонија и ...
сите 115 | | | веќе видена

На големиот христијански празник Богојавление-Водици, по одржувањето на богослужбата од страна на отец Димитрие Павлески, во црквата „Св. Никола“ во Подгорци, ...
сите 131 | | | веќе видена

Во Општина Илинден продолжува традицијата, среќникот што го фати Богојавленскиот крст што свештениците од црквата „Свети Константин и Елена“ го положија во ...
сите 201 | | | веќе видена

Венецијанската комисија испратила писмо до кабинетот за вицепремиерот за евроинтеграции Бујар Османи и со премиерот Зоран Заев во кое се наведува дека не е ...
сите 182 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Мистериозна летечка чинија над Арктикот

Од:
До кого (е-маил):
Порака: