Михајловиќ: Сите се интересираат за мене, само Лацио не

5 копии

Синиша Михајловиќ после феноменалната полусезона на клупата на Болоња повторно стана тренер кој е баран на Апенините. Србинот се споменуваше како можно решение ...
| | веќе видена | слични

Ќерката на фудбалската легенда Синиша Михајловиќ, Вирџинија деновиве е во центарот на вниманието на италијанските медиуми поради одморот на кој замина со ...
| | веќе видена | слични

Останато

 Поранешниот пратеник Насер Зибери смета дека на кадровски промени требаше да претходи темелна анализа, врз основа на темелните принципи на добро владеење. ...
сите 195 | | | веќе видена

Франција, Британија и Германија испратија официјално дипломатско предупредување до Иран за сериозните последици со кои ќе биде соочен Техеран доколку не се ...
сите 72 | | | веќе видена

Големо невреме со дожд и силен ветер и грмежи во моментов има во скопско Лисиче и Аеродром. Невремето се приближува кон Центар и Карпош. Според УХМР истокот и ...
сите 358 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Михајловиќ: Сите се интересираат за мене, само Лацио не

Од:
До кого (е-маил):
Порака: