Кајли Џенер лансира производ опасен по здравјето, корисниците ја уништија ФОТО


Старлетатата, која неодамна стана една од најмладите милијардерки, Кајли Џенер, одлучила да го зголеми своето богатство со лансирање нов бренд кој ќе продава ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Старлетата и сопственичка на брендот KKW Beauty, Ким Кардашијан Вест, наскоро ќе ја прослави својата петта годишнина од својот брак со својот сопруг, раперот ...
| | веќе видена | слични

Дека не се плаши да експериментира со сите постоечки модни трендови, најмладата “кардашијанка“ – Џенер, одамна има докажано. Сè што таа презентира на својот ...
| | веќе видена | слични

Скопјанката Елеонора Миљковиќ е македонската претставничка во реалното шоу „Задруга2". Елеонора е бомба. Погледнете ги фотографиите од нејзиниот Инстаграм. ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ким Кардашијан и Канје Вест станаа родители на своето четврто дете кое е машко. Првите две деца на сопружниците, Вест Норт (5) и Саинт (3) ги роди Ким, а за ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Ријалити ѕвездата, Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Кање Вест добија и четврто дете со помош на сурогат мајка. Ким и Кање имаа веќе три деца, ќерката Норт ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 397 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 226 | | | веќе видена

Завршува слободното формирање на цените на горивата. Од понеделник ќе стапи на сила нова методологија. Од регулаторната комисија велат дека на трговците ќе им ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Кајли Џенер лансира производ опасен по здравјето, корисниците ја уништија ФОТО

Од:
До кого (е-маил):
Порака: