Сопругот и го честиташе на Карлеуша јубилејниот 40 роденден на несекојдневен начин (фото)

Jелена Карлеуша денес наполни 40 години, а најголемо внимание привлече честитката од сопругот Душко Тошиќ. Иако таа секогаш се труди на најмилите на емотивен и ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Карлеуша со жешките фотки покажа зошто важи за една од најсексипилните пеачки.Популарната пеачка Јелена Карлеуша ги запали социјалните мрежи со слика во ...
| | веќе видена | слични

Пеачката со провокативна слика на плажа направи бура на социјалните мрежи.Јелена Карлеуша своите фанови на социјалните мрежи често ги радува со провокативни ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша важи за една од најстилизираните пеачки на јавната сцена, а со својот изглед привлекува внимание каде и да се појави.Фолк дивата ужива во ...
| | веќе видена | слични

Јелена Карлеуша денес полни 40 години, а најмногу внимание привлече честитката од Душко Тошиќ.Иако таа постојано се труди на своите најмили на емотивен и ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Граѓаните сами да ги читаат и слушаат изјавите од лидерите, за да не бидат под влијание на разни пропаганди, вели долгогодишниот аналитичар за Балканот од ...
сите 122 | | | веќе видена

Обвинетиот во случајот со 27 април, Игор Југ, за време на сведочењето на заменик министерот во МВР, а тогашен технички министер, Агим Нухиу, се јави да му се ...
сите 132 | | | веќе видена

ДА Кристина, можат да живеат поубаво. Затоа ајде на 30 септември да избереме ЗА европска Македонија. За нашите деца, за идните генерации! #ИзлезиЗА
сите 67 | | | веќе видена

Михаил Рот, државниот министер задолжен за Европа во рамките на министерството за надворешни работи на Сојузна Република Германија, придружуван од германскиот ...
сите 61 | | | веќе видена

Италијанската филмска дива Клаудија Кардинале и оскаровецот Роџер Дикинс, попладнево пристигнаа во Македонија. Тие се специјални гости на Интернационалниот ...
сите 69 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Сопругот и го честиташе на Карлеуша јубилејниот 40 роденден на несекојдневен начин (фото)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: