Водоводен дефект на улицата 6 село Бардовци и руската резиденција

Поради водоводен дефект на улицата 6 во село Бардовци пред руска резиденција прекинато ќе биде водоснабдувањето во 20 куќи на улицата 6 и руската резиденција ...
| | веќе видена | слични
4 копии
2 копии
повеќе

Останато

Што поскоро да имаме вистинско и независно судство, со независно обвинителство, кое ќе биде во служба на граѓаните и правдата и да се врати довербата на ...
сите 341 | | | веќе видена

Американскиот државен секретар Мајк Помпео денеска патува во Ријад каде со саудиските власти ќе разговара за нападот врз нафтените постројки на Саудиска ...
сите 253 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Водоводен дефект на улицата 6 село Бардовци и руската резиденција

Од:
До кого (е-маил):
Порака: