Дефектот на ул. Октомвриска Револуција е саниран

2 копии
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

Со оглед на важноста и огромниот (оправдан) интерес за датумот за отпочнување на преговорите со ЕУ и отворањето на нова „пандорина кутија“ за која пишував ...
сите 772 | | | веќе видена

Европската Унија сега треба да го направи одлучниот чекор и да донесе одлука за старт на преговорите за пристапување во членство за Република Северна ...
сите 212 | | | веќе видена

Секако, не треба сега тука и да застанеме, напротив треба да продолжиме со уште позасилено темпо на работа, што ќе придонесе сегашниот квалитет да биде ...
сите 279 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дефектот на ул. Октомвриска Револуција е саниран

Од:
До кого (е-маил):
Порака: