Бритни Спирс: Татко ми ме тераше да се дрогирам, па ме смести во установа

3 копии

Поп-пејачката Бритни Спирс изјавила пред судот дека нејзиниот татко Џејми ја терал да се дрогира, а потоа ја ставил во установа за ментално здравје против ...
| | веќе видена | слични

Кариерата на Бритни Спирс треба да биде завршена, или најмалку одложена на подолг период, објаснува менаџерот на популарната пејачка, Лери Рудолф, додавајќи ...
| | веќе видена | слични

Овој хотел има долга историја на хедонизам , а огромен бројнафери се поврзани со него. така на пример познато е дека уште натали Вуд како малолетна во базенот ...
| | веќе видена | слични

Останато

Неотворањето на преговорите на ЕУ со Северна Македонија и Албанија е стратешка грешка со која е изгубен кредибилитетот на Унијата и со тоа е отворена вратата ...
сите 520 | | | веќе видена

Управниот одбор на Здружението на судиите најостро ги осудува нападите врз судството и судиите од било која страна и смета дека тие претставуваат директен ...
сите 343 | | | веќе видена

,,Живееме во период кога нашите политички противници се борат со нас на политичката сцена со сите алатки коишто им се на располагање, исклучувајќи ги ...
сите 215 | | | веќе видена

Од УПОЗ потсетуваат дека бараат враќање на парите од штрајкот во 2016 година, итна измена на Законот за судска служба со која поинаку ќе се определи позицијата ...
сите 153 | | | веќе видена

Првата тура повратни пари од данокот за додадена вредност кај граѓаните кои скенираа фискални сметки во рамки на проектот „Мој ДДВ“, во вкупен износ од 3 ...
сите 53 | | | веќе видена

Преку Национална стратегија за развој на човечки капитал и низа мерки, ќе се работи на долгорочно подобрување на искористувањето на човечкиот потенцијал, како ...
сите 154 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Бритни Спирс: Татко ми ме тераше да се дрогирам, па ме смести во установа

Од:
До кого (е-маил):
Порака: