(ВИДЕО) Погледнете како се печатат пари


Аманда Талман смислила оригинално решение така што на мажот му гравирала „Врати ја на прстот“. Нејзиниот сопруг секој пат кога ќе ја извади бурмата ќе ја види ...
| | веќе видена | слични

Останато

Договорот од Преспа овозможува напредок и подготовка за иднината, се вели во директната видео порака на францускиот Претседател, Емануел Макрон до граѓаните на ...
сите 49 | | | веќе видена

ИФФК „Браќа Манаки“-Битола го претстави македонскиот краток филм „Љубовникот“ на режисерот Игор Иванов-Изи кој во фестивалскиот прес центар изјави дека идејата ...
сите 157 | | | веќе видена

Претседателот на Владата на Република Македонија, Зоран Заев оствари средба со претставници и припадници на заедниците на Бошњаци и Горани во Македонија и ...
сите 38 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ВИДЕО) Погледнете како се печатат пари

Од:
До кого (е-маил):
Порака: