Драстична трансформација на Ана Николиќ

Пејачката Ана Николиќ е убедена дека сите лоши работи кои и се имаат случено изминатиот период се во знак на нешто што најмалку пејачката очекувала дека ќе и ...
| | веќе видена | слични

Пејачката Ана Николиќ се враќа на сцена. Таа веќе подолго време е посветена за големото враќање, а сега на своите следбеници на „Инстаграм“ им се претстави во ...
| | веќе видена | слични

Ана Николиќ се враќа на сцената. Пејачката веќе некое време се подготвува за големо враќање, а сега на фановите и следбениците на друштвените мрежи на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Собраниската Комисија за деловнички и мандатно-имунитетни прашања в четврток треба да расправа за одземање на мандатот на пратеникот Никола Груевски. Седницата ...
сите 397 | | | веќе видена

Нашата евровизиска претставичка Тамара Тодевска блесна на сцената во смарагден фустан кој е дело на врвниот дизајнер Александар Ношпал.На својот Фејсбук ...
сите 277 | | | веќе видена

Во соопштението од Кабинетот на Пендаровски се наведува дека претседателот на Алијансата за Албанците, Села, упати честитки до претседателот Пендаровски по ...
сите 226 | | | веќе видена

Завршува слободното формирање на цените на горивата. Од понеделник ќе стапи на сила нова методологија. Од регулаторната комисија велат дека на трговците ќе им ...
сите 56 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Драстична трансформација на Ана Николиќ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: