ВМРО ДПМНЕ

  во

  Во рамки на теренските активности кои што ги има ВМРО-ДПМНЕ поврзани со претстојниот референдум денес сме во Општините Центар и Сопиште. На средби со граѓаните ...
  сите 129 | | | веќе видена

  Остануваат уште неколку денови да го прочитаат договорот оние кои тоа не го сториле. Освен ВМРО ДПМНЕ која ги презентира фактите од договорот, а која нема ...
  сите 6 | | | веќе видена

  Генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев во своето вечерашното гостување во емисијата ,,Програма 200’’ на Алсат М телевизија истакна дека целиот процес ...
  сите 23 | | | веќе видена

  Во разговор од 9 јануари 2013 година во предметот „Титаник“ меѓу ексшефот на УБК, Сашо Мијалков, и поранешната министерка за внатрешни работи, Гордана ...
  сите 98 | | | веќе видена

  Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на договорот. Бегаат од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека немаат аргументи и ...
  сите 129 | | | веќе видена

  Во рамки на теренските активности што ги има ВМРО-ДПМНЕ поврзани со претстојниот референдум, денес сме во општините Центар и Сопиште. На средби со граѓаните ...
  сите 129 | | | веќе видена

  Во рамки на теренските активности кои што ги има ВМРО-ДПМНЕ поврзани со претстојниот референдум денес сме во Општините Центар и Сопиште. На средби со граѓаните ...
  сите 129 | | | веќе видена

  Во рамки на теренските активности што ги има ВМРО-ДПМНЕ поврзани со претстојниот референдум, денес сме во општините Центар и Сопиште. На средби со граѓаните ...
  сите 129 | | | веќе видена

  Во рамки на теренските активности што ги има ВМРО-ДПМНЕ поврзани со претстојниот референдум, денес сме во општините Центар и Сопиште. На средби со граѓаните ...
  сите 129 | | | веќе видена

  Остануваат уште четири дена до референдумското изјаснување а владата ги крие - амандманите на македонскиот устав скроени по грчка мерка, обвинуваат од ...
  сите 229 | | | веќе видена

  Марјан Јованов Мане од ВМРО-ДПМНЕ со порака до претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски со кого разговарал и телефонски за да му каже дека еден е изборот ...
  | | веќе видена | слични

  Власта реши да дискутира за сѐ освен за содржината на Договорот со Грција. Власта бега од детална дебата за содржината на договорот, затоа што знаат дека ...
  сите 129 | | | веќе видена