Кирстен Данст се вери со Џеси Племонс

Познатата актерка му кажа Да на својот колега Џеси Племонс, со кого глумеа заедно во филмот Fargo . Тие се познаваат една година, а на доделувањето на филмските награди Златен глобус 2017 ја споделија среќната вест дека се верија . Озборувањата дека тие се во љубовна врска започнаа во септември минатата година кога беа забележани како се бакнуваат на една забава, а потоа повеќе пати беа ...

⇐ DailyLadybook ⇒