Филипче: Кога сликите сами говорат, нема повеќе сообраќаен метеж на Клинички (ФОТО)

Министерот за здравство Венко Филипче на својот Фејсбук профил објави фотографии од новиот паркинг на клиничкиот кампус „Мајка Тереза“. -Кога сликите сами ...
| | веќе видена | слични
11 копии

Заштитата на здравјето на граѓаните во текот на изборниот процес беше на највисоко ниво. Голема благодарност за свесноста и почитувањето на мерките од страна ...
| | веќе видена | слични

Заштитата на здравјето на граѓаните во текот на изборниот процес беше на највисоко ниво, напиша на Фејсбук министерот за здравство Венко Филипче. Преку постот ...
| | веќе видена | слични

Министерот за здравство Венко Филипче на својот Фејсбук профил, повторно упати апел за почитување на мерките. „Да продолжиме да ги почитуваме мерките за ...
| | веќе видена | слични

Завршено поставувањето на урбана опрема во Клинички центар, се пофали градоначалникот на Скопје на својот Фејсбук профил. Клинички центар/Фото: Град Скопје ...
| | веќе видена | слични

Останато

Руските власти уапсија блиски соработници на опозицискиот лидер Алексеј Навални, кој е уапсен на аеродромот Шереметјево во Москва по неговото пристигнување од ...
сите 255 | | | веќе видена

Американскиот претседател Џо Бајден се извини откако припадници на Националната гарда стационирани во Капитол беа фотографирани како спијат на паркинг, јави ...
сите 206 | | | веќе видена

Александар Николоски, потпретседател на ВМРО-ДПМНЕ, на синоќешното гостување на ТВ Сител изјави дека неговата партија преговара со пратеници од владината ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Филипче: Кога сликите сами говорат, нема повеќе сообраќаен метеж на Клинички (ФОТО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: