Започна продажбата на Sony Xperia 1 II 5G по цена од 1200 долари!

6 копии

Компанијата Vivo официјално ги најави своите први флегшип мобилни телефони за 2020 година, а тоа е серијата X50.. Како што беше најавено, клучната ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

На денот на изборите на бесплатната телефонска линија за пријавување повреди на избирачкото право, регистрирани се вкупно 60 јавувања, вели во изјава за МИА ...
сите 521 | | | веќе видена

Ќе има големи преговори. Ќе има големи преговарачки маси, Мала Речица ќе стане најпознатото место во регионот. Онака како што се случи пред 4 години, како да е ...
сите 220 | | | веќе видена

Надворешната канцеларија за криминалистички работи Кочани поднесе кривична пријава против Ј.Ј.(51) од Кочани, поради постоење основи на сомнение за сторени ...
сите 149 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Започна продажбата на Sony Xperia 1 II 5G по цена од 1200 долари!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: