Признание од СЕХА: Дибиров со најдобар спин во историјата на лигата (видео)


СЕХА лигата ги објави топ „спин“ головите во историјата на лиагата, а меѓу нив е и голот на ѕвездата на Вардар, Тимур Дибиров. Регионалното натпреварување ги ...
| | веќе видена | слични

Робин Кантегрел заедно со Борко Ристовски и Марко Кизиќ ќе бидат задолжени за голот на Вардар во новата сезоната. Францускиот чувар на мрежата во таборот на ...
| | веќе видена | слични

Како што и се најавува, од следната сезона 2020/2021 Робин Кантегрел треба да ги брани боите на Вардар. Овој француски голман во составот на „црвено-црните“ ќе ...
| | веќе видена | слични

Вардар не застанува. Старо-новиот сопственик на актуелниот европски првак, Михајло Михајловски го остварува она што го најави пред дваесетина дена, ги продолжи ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

„Извесен период нашата држава е во крајно комплицирана состојба, со распуштено Собрание и со техничка Влада со мандат за организирање на предвремените избори ...
сите 391 | | | веќе видена

За уништувањето на здравствениот систем виновни се сите партии кои управувале со државата, но мора да се стави крај на тоа, на криминални тендери, директори ...
сите 148 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 205 | | | веќе видена

„Македонското здравство реагираше навремено и добро се справи со пандемијата со коронавирусот.Состојбата со епидемијата на коронавирусот е под контрола. Бројот ...
сите 247 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Признание од СЕХА: Дибиров со најдобар спин во историјата на лигата (видео)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: