Те посакав после многу долго време. Посакав да исчезнат сите тие луѓе. И повторно да бидеш тука. И повторно да бидеме сами на светот. Посакав сѐ да сопре. И ...
| | веќе видена | слични

 Неодамна прочитав текст каде жена од Македонија се исповеда дека го фатила сопругот на неверство. И тоа не ме зачуди. Но, она што ме зачуди беа коментарите ...
| | веќе видена | слични

Читајте внимателно меѓу редови. Ако имате сомнеж дека партнерот ве изневерува, најдобро е да ја следите секоја реченица која ја кажува. Постојат изјави кои ...
| | веќе видена | слични

Зошто мажите „паѓаат“ на жени во зрели години, ова е тема на многу психолози, а трендот кој заживеа години наназад веќе не се оспорува, бидејќи разликата во ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Министерот за здравство Венко Филипче информира дека денеска починале тројца пациенти од корона вирусот. Во неговата објава на Фејсбук, Филипче наведува дека ...
сите 561 | | | веќе видена

Додека Македонија тоне во корупција и не прогласија за хибриден режим, владата единствено се фали дека сме членка на НАТО, вели претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
сите 161 | | | веќе видена

ВМРО-ДПМНЕ јавно прашува што договорил Зоран Заев и дали е точно дека ги прифатил сите барања од бугарската држава врзани со историјата и македонскиот јазик?- ...
сите 119 | | | веќе видена

Етика за млади Луѓето ги слават оние што му се посветиле на добродетелството на образованието на другите. Меѓу нив ги изделуваат и посебно ги одбележуваат оние ...
сите 206 | | | веќе видена

„Македонското здравство реагираше навремено и добро се справи со пандемијата со коронавирусот.Состојбата со епидемијата на коронавирусот е под контрола. Бројот ...
сите 233 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Те посакав...

Од:
До кого (е-маил):
Порака: