Во Канада бензинот е поевтин од литар вода

2 копии

Сите досега видовме стотици слики од празни полици во продавниците ширум светот но и тука кај нас. Иако во моментов целата планета минува низ истата ...
| | веќе видена | слични

Останато

Загрижувачко е немањето слух на институциите, за апелите за помош на стопанственици од разни дејности.За жал властите се фокусирани нивните изјави од типот ...
сите 293 | | | веќе видена

Градоначалникот на Струмица Коста Јаневски, доцна синоќа се обрати до струмичани со, како што рече, најголема молба да ги почитуваат мерките за заштита од ...
сите 151 | | | веќе видена

Се уште се чекаат резултатите од 16-мината вработени на детското одделение од Кочани кои биле во контакт со четиримесечното бебе за кое вчера се потврди дека е ...
сите 44 | | | веќе видена

Земјоделците ќе можат да ги обавуваат работните обврски на своите земјоделски површини и за време на забраната за движење без да вадат дозвола, додека ...
сите 315 | | | веќе видена

Лицата кои се вратија од странство, од вчера почнаа да го напуштаат хотел „Монтенегро“ кај Велес, откако две седмици беа во државен карантин. Досега ниту кај ...
сите 108 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Во Канада бензинот е поевтин од литар вода

Од:
До кого (е-маил):
Порака: