Д-р Игор Николов: Кога го нема министерот да обезбеди опрема за персоналот, МЛАДИТЕ ДОКТОРИ САМИ СЕ СНАОЃАА

Кога го нема министерот да обезбеди опрема за персоналот, младите доктори сами се снаоѓаа, напиша на Фејсбук, д-р Игор Николов, член на Извршниот комитет на ...
| | веќе видена | слични

Фејсбук статус на генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев „Помошта на владата не е никаква помош, тоа е глумење дека работат нешто и тоа во услови ...
| | веќе видена | слични
2 копии
5 копии

Сменете ја плочата, ова е друго време … и еден совет – набавете му на Заев огледало, во него ќе го видите најлошото издание на Груевски … прифатено, ...
| | веќе видена | слични

Навистина е потценувачки Локвенец да говори за ароганција, тој кој не сакаше да се откаже од огромната плата и да ја донира за хуманитарни цели против борбата ...
| | веќе видена | слични

Портаролот на ВМРО-ДПМНЕ Димче Арсовски на Фејсбук ја искоментира изјавата на техничкиот премиер Оливер Спасовски дека за нашите граѓани затекнати во странство ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Игор ЈАНУШЕВ Криминалците си остануваат криминалци и во редовна и во вонредна состојба. Фатени во корупција со респираторите, сега фатени во корупција со ...
| | веќе видена | слични
5 копии

Криминалците си остануваат криминалци и во редовна и во вонредна состојба, порачува генералниот секретар на ВМРО-ДПМНЕ, Игор Јанушев. -Фатени во корупција ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Здравствениот систем во земјава е подготвен да прими многу поголем број пациенти отколку што сега се третираат во болниците, а спремен е и за пикот на ...
сите 731 | | | веќе видена

Една текстилна компанија од Прилеп е затворена и сите вработени се ставени во cамозилација поради зapaза со кopoна вирус на една 59 годишна вработена. ...
сите 141 | | | веќе видена

Основното јавно обвинителство Скопје денеска поднесе 38 предлози за казнени налози против вкупно 43 лица за непостапување според здравствените прописи за ...
сите 263 | | | веќе видена

Грција објави 101 нови потврдени случаи на коронавирус во земјата, со што вкупниот број достигна 1.415 случаи, при што смртните случаи се зголемија на 50, ...
сите 812 | | | веќе видена

Владата на Република Северна Македонија го донесе вториот пакет економски мерки кои имаат за цел побрзо и поефикасно справување со економските последици од ...
сите 147 | | | веќе видена

Во интервју за „Фактор“, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски говори за економските мерки, задолжувањето на државата, солидарноста…Вас ве прозиваа во ...
сите 483 | | | веќе видена

Со пост на Фејсбук, директорот на болницата „Плодност“ од Битола, Таше Трпчевски, го повика министерот за здравство Венко Филипче да спроведе масовно ...
сите 145 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Д-р Игор Николов: Кога го нема министерот да обезбеди опрема за персоналот, МЛАДИТЕ ДОКТОРИ САМИ СЕ СНАОЃАА

Од:
До кого (е-маил):
Порака: