Коронавирусот нема да спречи нови содржини на „Нетфликс“, компанијата подготвена за неколку месеци

Коронавирусот го претвори Холивуд во град на духови. Целосната продукција, од телевизиски шоуа па сè до играни филмови, е моментално паузирана бидејќи големи ...
| | веќе видена | слични
4 копии

Во услови кога пандемијата предизвикана од ширењето на новиот корона вирус не знае за граници и во голем степен ја зафаќа и нашата земја треба заедно да се ...
| | веќе видена | слични

Останато

„Покажавме дека имаме храброст за сé што беше важно за државата и денес им докажуваме на сите политичари дома и во регионот, дека народот ги наградува храбрите ...
сите 507 | | | веќе видена

Корона кризата покажа колку здравствените капацитети се значајни за една држава. Во услови кога епидемијата на КОВИД-19 во земјава не попушта, болниците во ...
сите 294 | | | веќе видена

Зоран Заев, лидерот на СДСМ, неговата сопруга Зорица, неговиот брат Вице и неговиот татко Трајче, се предложени за сведоци на судењето за случајот „Меѓународен ...
сите 131 | | | веќе видена

Од Крушево претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски порача дека на 15 јули народот овие политичките измамници од СДСМ ќе ги испрати на темната страна од ...
сите 414 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Коронавирусот нема да спречи нови содржини на „Нетфликс“, компанијата подготвена за неколку месеци

Од:
До кого (е-маил):
Порака: