Полицијата апсеше дилери на дрога во Скопје

При контролата на Државниот пазарен инспекторат во неговата кафитерија во ова село, биле затекнати шест лица. Ј.С. е задржан во Полициската станица Гостивар и ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Поради непријавен туристички престој во гостиварското село Дебреше, полицијата привела петмина државјани на Албанија, а уште двајца поради илегален влез во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
повеќе

Останато

„Ве молам. Билатералните прашања да се решаваат билатерално, без блокирање на напредокот на целата Европска унија. Да размислиме стратегиски и да сфатиме: ...
сите 397 | | | веќе видена

„Пред три години, Владата предводена од СДСМ и премиерот Зоран Заев презеде одговорност, влезе одлучно во процесите и испиша нова историја. Денешниот ден во ...
сите 161 | | | веќе видена

Премиерот Зоран Заев, придружуван од заменик-претседателот на Владата задолжен за европски прашања, Никола Димитров, се сретна со Aн Линде, министерката за ...
сите 485 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Полицијата апсеше дилери на дрога во Скопје

Од:
До кого (е-маил):
Порака: