Што прават хороскопските знаци кога се на слава?Останато

Денеска се собрани нови 20 илјади потписи против фалсификат на пописот кој на сила го турка власта, напиша на социјалните мрежи, лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, ...
сите 217 | | | веќе видена

Бедри Ајдари, роднина на еден од обвинетите во „Монструм" рече дека се незадоволни од пресудата и повика на протест во петок. Тој во изјава за медиумите пред ...
сите 132 | | | веќе видена

Пратеникот Исмаил Јахоски бара измени на постојниот Закон за тутун и тутунски производи со што се дава целосна поддршка за тутунарите во време на најтешките ...
сите 246 | | | веќе видена

Советот на Град Скопје денеска донесе Одлука за изменување и дополнување на Програмата за уредување на градното земјиште на подрачјето на градот Скопје за 2021 ...
сите 109 | | | веќе видена

Легендарниот кошаркар Дино Раџа напиша песна од најубавите стихови на Ѓорѓе Балашевиќ и му ја посвети на починатиот музичар. „Луѓето како тебе никогаш не ...
сите 233 | | | веќе видена

Македонската кошаркарска репрезентација оствари две победи на турнирот во Перм, меѓутоа тоа на крајот не се покажа како доволно за да дојдеме до билет за ...
сите 261 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Што прават хороскопските знаци кога се на слава?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: