Фоткава стана хит на социјалните мрежи – но не поради згодната девојка

Девојката на сликата, иако прилично згодна и атрактивна, не е познато која е, а сепак, фотката направи растур на социјалните мрежи со споделувања и коментари. ...
| | веќе видена | слични

Цеца Ражнатовиќ иако долги години е вдовица не заборава на својот сопруг. Па така, на социјалните мрежи реши да сподели фотографија која долго време ја чувала ...
| | веќе видена | слични

Бугарската старлета Кристин Каменова, која важи за девојка со најголеми гради во Бугарија ги „разнесе“ социјалните мрежии со нејзината последна фотографија. На ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Останато

Овде се гледа веднаш дека затаија институциите во овој случај, мислам дека не е постапено по стандардите како што треба. Прво, каде исчезнал метил акрилатот ...
сите 208 | | | веќе видена

Исклучувањето на мерните станици, затворањето на Југохром каде 1200 луѓе останаа без работа и поставување на заменик министер за здравство нема да ги реши ...
сите 162 | | | веќе видена

Владата предводена од Зоран Заев и МОН не се грижат за учениците затоа што веќе трет месец нема учебници, а искинатите учебници не успеаја да ги заменат со ...
сите 163 | | | веќе видена

Зоран Заев и Нина Ангеловска денеска го презентираа најголемиот буџет во историјата на државата. Власта во 2020 година планира да потроши 3.9 милијарди евра, ...
сите 153 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Фоткава стана хит на социјалните мрежи – но не поради згодната девојка

Од:
До кого (е-маил):
Порака: