Концерт на БОЖИДАР ПЕЈИЌ И ПРИЈАТЕЛИТЕ


Останато

Надлежните министри смируваат и велат дека нема простор за паника кај населението бидејќи токсичната хемикалија од ОХИС не испуштила никакви супстанци надвор ...
сите 178 | | | веќе видена

Одлуката на Самитот на ЕУ за замрзнување на разговорите за проширувањето на Унијата, со што се одложи стартот на преговорите за членство со Северна Македонија ...
сите 151 | | | веќе видена

За две години вработените во основното, средното и во високото образование се изборија за трето покачување на платите со кое на нивните сметки за два месеца ќе ...
сите 257 | | | веќе видена

Албанскиот премиер Еди Рама од самитот во Охрид порача дека Косово згрешило што не учевствува во иницијативата за регионална соработка и дека на следниот самит ...
сите 302 | | | веќе видена

Победата на партијата на Педро Санчез на изборите во Шпанија е засенета од брзиот подем на младата крајно десничарската партија Вокс, како и од протестите во ...
сите 63 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Концерт на БОЖИДАР ПЕЈИЌ И ПРИЈАТЕЛИТЕ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: