Саниран дефектот на Ванчо Мицков 7

2 копии
5 копии

Поради уличен дефект ф-2 на ул.2 Бардовци бр.90, со прекинато водоснабдување ќе бидат корисниците од ул.2 и ул.4 Бардовци. Водоснабдувањето ќе биде прекинато ...
| | веќе видена | слични
6 копии
повеќе

Останато

САД изразија незадоволство и разочарување, откако Европскиот совет не донесе одлука за датум за почеток на преговори за Северна Македонија. Стејт департментот ...
сите 647 | | | веќе видена

Откако не добивме датум за преговори со Европската Унија, премиерот Зоран Заев не се слушнал со францускиот претседател, Емануел Макрон. Ова Заев го кажа ...
сите 217 | | | веќе видена

Министерот за надворешни работи, Никола Димитров не дели исто мислење со Заев и СДСМ во однос на тоа како треба да се движи Македонија, после недобивањето на ...
сите 489 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 60 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Саниран дефектот на Ванчо Мицков 7

Од:
До кого (е-маил):
Порака: