ТОШЕВСКИ: Тринаесеттиот гејм на „Катица опен“ турнирот!


Останато

Можна ли е идната владина коалиција да биде онаа помеѓу ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса за Албанците? Двете опозициски партии засега не сакаат да се излетуваат со ...
сите 367 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

ТОШЕВСКИ: Тринаесеттиот гејм на „Катица опен“ турнирот!

Од:
До кого (е-маил):
Порака: