(Видео) Манекенката која тврдела дека Нејмар ја силувал е обвинета за измама

2 копии

Бразилската манекенка Нажила Триндаде е обвинета дека ја лажеле полицијата кога го пријавила Нејмар за силување. Таа и нејзиниот поранешен сопруг Естивенс ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Американскиот судија Грегори Тотен го ослободи таткото на пејачката Бритни Спирс (37), Џејми, од обвиненијата за наводен напад врз 13-годишниот син на ...
| | веќе видена | слични

Останато

Засега нема закажано средба на работните групи за законот за јавно обвинителство в сабота, велат од Министерството за правда, по информациите објавени во дел ...
сите 724 | | | веќе видена

Стевче Донев ќе продолжува да го застапува предметот „Триста“, односно истиот кој му беше доделен од СЈО, а сега од редовното Јавно обвинителство, објави ...
сите 147 | | | веќе видена

Ранет лекар на работно место, претепан доктор во ходник во болница, нападнат медицински персонал, хорор услови за работа, разрушени болници, хаос во кој освен ...
сите 270 | | | веќе видена

Милионот и пол евра, кои Орце Камчев му ги предаде на Бојан Јовановски во објавената снинка за „Рекет“, биле наменети за неговиот нов пасош. Како што пренесува ...
сите 257 | | | веќе видена

 Каков тек на денот може да очекувате овој петок? Дали конечно енергијата ќе ви се врати пред викендот или ќе мора малку повеќе да се ангажирате? Дали среќата ...
сите 158 | | | веќе видена

 Кога станува збор за измама, обично прво на што помислуваме е секс. Но, понекогаш мамењето може да се случи и надвор од спалната соба. Накратко, емотивна ...
сите 17 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(Видео) Манекенката која тврдела дека Нејмар ја силувал е обвинета за измама

Од:
До кого (е-маил):
Порака: