Пандов до вработените во СЈО: После промена на власта ќе ви ја направиме што поцрна иднината

Вработени во СЈО загрижени за своите работни места му пишале писмо премиерот и на амбасадорите. Аналитичарот Александар Пандов, пак, им порача дека ако Заев не ...
| | веќе видена | слични

Јавно е познат мојот став кон овие паразити и тоа дека СЈО е партиско дувло, вели политичкиот аналитичар Александар Пандов кој реагира на информацијата што ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Aлександар Пандов, чест гостин во политички емисии како политички аналитичар, на ваков начин реагираше на писмото од стручниот,административниот и и ...
| | веќе видена | слични

Останато

Можна ли е идната владина коалиција да биде онаа помеѓу ВМРО-ДПМНЕ и Алијанса за Албанците? Двете опозициски партии засега не сакаат да се излетуваат со ...
сите 367 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Пандов до вработените во СЈО: После промена на власта ќе ви ја направиме што поцрна иднината

Од:
До кого (е-маил):
Порака: