Танер Акцок доаѓа во Скопје: Ние сме Амазон за банкарската индустрија

На конференцијата ќе бидат присутни повеќе од 20 говорници, модератори и панелисти на едно место ќе зборуваат и дискутираат на тема е-трговија. Не ја пропуштај ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Во текот на утрешниот ден (13 септември 2019 година) ќе се одржи Балканскиот прептриемачки самит, кој е предвидено да биде целодневен настан со панел дискусии, ...
| | веќе видена | слични

Во петок во Скопје доаѓа Евгениј Ангелов, претседател на Бугарската асоцијација за венчр капитал (venture capital), партнер во Постскриптум венчр и поранешен ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 243 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Андреа Пирло и официјално стана нов тренер на Јувентус. Италијанскиот фудбалски шампион вечерва потврди дека 41-годишниот Пирло потпиша договор со важност до ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Танер Акцок доаѓа во Скопје: Ние сме Амазон за банкарската индустрија

Од:
До кого (е-маил):
Порака: