Дамовски: Историјата ќе каже кој бил судијата во чија фиока лежи претставката покриена со мрсен бурек

3 копии

Борис Дамовски, еден од водачите на граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“, проговори за судбината на поднесокот до Уставен суд за изборот на Талат ...
| | веќе видена | слични

Богдан Илиевски, еден од водачите на граѓанската иницијатива „За заедничка Македонија“, им се обраќа на тие што го славеа Договорот за пријателство со Бугарија ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии

Пријател пред малку ми ја прати оваа фејсбук бљувотина на оваа несреќа, со која делиме слично име и исто презиме. Дека е познат како чешма за истурање фекалии ...
| | веќе видена | слични

Останато

Ќе бидеме обединети повеќе од било кога... Ќе навиваме за Македонија и ќе бидеме горди на вас... Честото за победата!, напиша Илија Димовски на Твитер, ...
сите 264 | | | веќе видена

Против поранешната специјална обвинителка Катица Јанева биле обезбедени докази дека таа, а не судијата на претходна постапка надлежен за „Империја“, дала ...
сите 227 | | | веќе видена

Властите им објавија војна на лажните вести, пропагандата и дезинформациите. Премиерот Зоран Заев, на првиот состанок на акционата група за координирање на ...
сите 55 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Дамовски: Историјата ќе каже кој бил судијата во чија фиока лежи претставката покриена со мрсен бурек

Од:
До кого (е-маил):
Порака: