Детонација во Панчево: Пожар на бензиска станица, огнот ги зафатил камионите, патот блокиран (ВИДЕО)


Околу 13 часот во Панчево изби пожар. Засега не се знае причината за пожарот на бензиската станица „Леди“. Според информациите добиени од Брзата помош и ...
| | веќе видена | слични

Три возила се судриле утрово околу 8.20 часот на автопатот Д60 кај Триљ во близина на Сплит пренесува 24 сата.хр . Според првите информации еден возач е ...
| | веќе видена | слични
9 копии

Според прес-службата на регионалното Министерство за внатрешни работи, на местото на несреќата е сообраќајната полиција, екипи на Министерството за вонредни ...
| | веќе видена | слични

Останато

Вечерва во „24 анализа“ гостуваше Елвис Шаќири од институт за истражување и анализа на политики „Ромалитико“ кој што посочи дека годинава има зголемување на ...
сите 175 | | | веќе видена

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски во гостувањето во телевизија Телма истакна дека единствена причина поради која тој е мета на секојдневни напади е тоа ...
сите 186 | | | веќе видена

Надлежните институции да ги расветлат сите случаи коишто се во тек и секако конечно по примерот и со Гордана Јанкуловска да завладее правдата и правото во ...
сите 106 | | | веќе видена

Во првите осум месеци на 2020 година до Министерството за внатрешни работи се поднесени 46 преставки за работата на полицијата, изјави вечерва министерот за ...
сите 100 | | | веќе видена

„8 Септември“ пред финансиски колапс, персоналот на Инфективна се десеткува, „Козле“ се полни со мајки и деца заболени од корона вирусот. Во една реченица ...
сите 202 | | | веќе видена

Директорот на Регионалната канцеларија на Светската здравствена организација за Европа, Ханс Клуге, не ја исклучува можноста да ја прифати понудата да ја прими ...
сите 172 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Детонација во Панчево: Пожар на бензиска станица, огнот ги зафатил камионите, патот блокиран (ВИДЕО)

Од:
До кого (е-маил):
Порака: