(ФОТО) Катица Јанева во „Шутка“ ?

Поранешната министерка за информатичко општество во владата на ВМРО-ДПМНЕ, Марта Арсовска Томовска, на својот Фејсбук профил објави фотографија со пријателите ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Комисијата за надворешна политика на опозициската ВМРО-ДПМНЕ, бара министерот Никола Димитров јасно да ѝ пренесе на јавноста кои се ефектите од неговите посети ...
| | веќе видена | слични

Останато

Претседателот на Република Северна Македонија, Стево Пендаровски, вечерва ќе присуствува и ќе се обрати на свеченото отворање на јубилејното 60-то издание на ...
сите 243 | | | веќе видена

Педалините се едни од најнебезбедните пловни објекти по езерата во земјава зашто многу често не се почитуваат законските одредби за заштита, велат експерти од ...
сите 142 | | | веќе видена

Андреа Пирло и официјално стана нов тренер на Јувентус. Италијанскиот фудбалски шампион вечерва потврди дека 41-годишниот Пирло потпиша договор со важност до ...
сите 134 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

(ФОТО) Катица Јанева во „Шутка“ ?

Од:
До кого (е-маил):
Порака: