Двајца албански државјани повредени во сообраќајка кај Скудрински мост

6 копии
7 копии
5 копии

На 14.09.2019 во 22.30 часот на Железнички премин на ул.„Благоја Стефковски“ во населба Хиподром, Скопје, З.П.(45) од Скопје, управувајќи мотоцикл „кавасаки“ ...
| | веќе видена | слични

На 14.09.2019 околу 11.40 часот на бул.„Македонија“ во Делчево, П.С.(18) од Делчево, управувајќи мопед „томос“, изгубил контрола и паднал на коловозот. Во ...
| | веќе видена | слични
2 копии
2 копии
повеќе

Останато

За последниот развој на ситуацијата во Брисел и очекувањата за исходот од самитот во живот од престолнината на Унијата известува Александар Видиновски. Пред ...
сите 216 | | | веќе видена

Министерката за одбрана Радмила Шекеринска денеска ги повика сите институции што се занимаваат со избори да гласаат согласно законите и принципиелно, ...
сите 67 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Двајца албански државјани повредени во сообраќајка кај Скудрински мост

Од:
До кого (е-маил):
Порака: