Неделен преглед на средно-дневните мерења на емисиите од главните емисиони точки на УСЈЕ

Цементарница УСЈЕ редовно објавува неделен преглед на средно-дневните мерења на емисиите од главните емисиони точки на Цементарницата. Во продолжение е ...
| | веќе видена | слични
2 копии

Цементарница УСЈЕ редовно објавува неделен преглед на средно-дневните мерења на емисиите од главните емисиони точки на Цементарницата. Од 2007 година, емисиите ...
| | веќе видена | слични
3 копии

Скопјани утрово повторно се разбудија со мирис на чад и изгорена пластика и гуми. На неколкуте ФБ- групи и страници се споделуваат фотографии и информации дека ...
| | веќе видена | слични

Или по цел ден на работа, или веднаш отказ – Државниот празник за градилиштата е работен ден, без празнична дневница и без оброк, се пожалија градежниците пред ...
| | веќе видена | слични
повеќе

Останато

Граѓаните се уморни и резигнирани. Тие се незадоволни од овие што владејат, а ужаснати од помислата дека оние од коишто едвај се ослободија можеби ќе се вратат ...
сите 338 | | | веќе видена

Претставник на извршната власт, ниско во хиерархија, денес призна дека знаел дека ќе има истрага уште таа пред да почне во ЈО.... А замислете што знаат тие ...
сите 249 | | | веќе видена

Поранешната специјална јавна обвинителка Катица Јанева осомничена за случајот „Рекет“ останува во притвор, откако судијата на претходна постапка ја одбил ...
сите 136 | | | веќе видена

Немаат само тинејџерите “влажни соништа“и возрасните можат да го доживеат врвот во сон, потврдува науката...Можеби оваа теорија за доживување на “врв“ кога сте ...
сите 36 | | | веќе видена

Претседателот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски вечерва беше во посета на Свети Николе и на манастирот „Света Богородица“ во Свети Николе од каде испрати ...
сите 218 | | | веќе видена
Сподели ја оваа вест на е-маил

Неделен преглед на средно-дневните мерења на емисиите од главните емисиони точки на УСЈЕ

Од:
До кого (е-маил):
Порака: